Agnieszka i Krzysztof

Agnieszka i Krzysztof to przykład zakochanej pary, która zdecydowała się na ślub i przyjęcie weselne wśród najbliższej rodziny. Kiedy widzi się tak uśmiechniętych, wpatrzonych w siebie ludzi, przygotowanie reportażu ślubnego już na etapie przygotowań daje potężny zastrzyk energii, podkręcając chęć uchwycenia na fotografiach wszystkich emocji (uśmiechów, łez wzruszenia, wpatrzonych w nich z zadumą rodziców, babci czy rodzeństwa).

Nietypowe, wyjątkowe i wzbudzające wiele emocji autko do ślubu, oczywiście również nie sposób pominąć. Ciekawe czy Wam też ten Citroen kojarzy się z całą serią francuskich filmów z żandarmem w roli głównej…? 🙂

Dość rzadko wykonujemy reportaże ślubne z przyjęć weselnych, bo jednak dominującą przewagą cieszą się te, organizowane na ok. 100 osób. Tutaj musimy zaznaczyć, że Restauracja Fabryka we Wrocławiu doskonale nadaje się na tego typu uroczystości. Klimat tego miejsca, pyszne jedzenie i atmosfera sprawiają, że jest to doskonały wybór jeśli chodzi o celebrowanie swoich uroczystości w mniejszym gronie. Śmiało możemy również stwierdzić, że tego typu wesele ma w sobie tyle emocji obserwowanych z bliska, nie zagłuszanych przez zespół czy DJ’a dłuższych rozmów przy stole, że jest nam niezmiernie miło, kiedy możemy znaleźć się w tak bliskim gronie i zapisać na zdjęciach historię, do której po latach będziecie wracać z sentymentem.

Przyjęcie weselne: http://www.restauracja-fabryka.pl/